X

Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı
Başarı Global Savunma Sanayi Teknolojileri A.Ş. olarak şirketimiz, savunma adına kritik teknolojilerin hem milli hem de yerli olarak gelişimine, üretimine destek vermek amacıyla başlamıştır.

Başkanın Mesajı

Başarı Global Savunma Sanayi Teknolojileri A.Ş. olarak, savunma sanayinde üstün kaliteli ürünler sunarak sektörde öncü konumumuzu koruyoruz. Yıllar içinde, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmak için çalıştık.

Başarı Global Savunma Sanayi Teknolojileri A.Ş. olarak, savunma sanayindeki müşterilerimizin beklentilerini aşan kaliteli ürünlerimizle lider bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimiz için en yüksek kaliteyi ve güvenilirliği sağlamak için, AR-GE çalışmalarımızı sürekli olarak güncelliyoruz.

Gelecekte de, Başarı Global Savunma Sanayi Teknolojileri A.Ş. olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaya devam edeceğiz. Sektördeki yenilikleri takip ederek, en son teknolojileri kullanarak, müşterilerimizin taleplerine en iyi şekilde cevap vereceğiz.

Başarı Global Savunma Sanayi Teknolojileri A.Ş. olarak, kalitemizden ödün vermeden, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt vermeye devam edeceğiz.

Saygılarımla;
Özlem Uzunkaya
Yönetim Kurulu Başkanı